ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸ به انتخاب اسموکیش

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸ به انتخاب اسموکیش

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸ از نظر شما کدام هستند؟ اسموکیش لیستی از ۱۰ فندک برتر خود را به شما معرفی می کند با ذکر این نکته که این طبقه بندی به جز سلیقه شخصی، اقبال بازار و مخاطبین را هم در نظر داشته است.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۱ – اگر از طرفداران زیپو های نقش برجسته هستید؛ حتما کد 29567 چشم شما را خواهد گرفت. نقش یک سوسک طلایی با جزئیات بر روی بدنه مشکی و مات این مدل خود را جا کرده است. وزن بیشتر، رنگ طلایی و نقش زیبا و تاثیرگذار از مشخصات زیپو کد 29567 است.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۲ – زیپو های طلایی رنگ بخش جدانشدنی این کمپانی آمریکاییست. باز هم یک زیپوی طلایی رنگ آرمورکیس. زیپو کد 29625  با بدنه برنجی آرمور و قطور، از حکاکیهای عمیق بر روی بدنه خود سود می‌برد. بر روی این فندک واژه زیپو نقش بسته است. این مدل از پر‌فروشهای زیپو در سال ۲۰۱۸ است و باز به ما یادآوری می کند که طراحی کلاسیک همیشه برنده است.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۳ – در بین ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸، شاید بتوان گفت زیباترین گرافیک متعلق به کد 29630 است. بر روی این فندک مشکی مات نقش یک اسکلت جذاب و خوش تیپ! کار شده است که بر زمینه رنگ یشمی شکل و فرمی خواستی به خود گرفته است. اگر دوستی دارید که در زمینه موسیقی راک کار می کند، زیپو کد 29630، هدیه مناسبی برای اوست.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۴ – طراحی چشمگیر در کنار گرافیک مناسب و البته رنگ زرد بدنه، از زیپو کد 29614 یک محصول جوان پسند و خواستنی ساخته است. در میان زیپو های رنگی سال ۲۰۱۸ کد 29614 از بقیه پیشی گرفته است.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۵ – بدنه آرمورکیس مواج، حکاکی های عمیق، رنگ دودی، نقش گل و برگ. کار بیشتری از زیپو بر نمیاد تا محصولش رو در دل مشتری جا کند! فندک زیپو کد 29612 همه امکانات کافی را دارد تا دلبری کند!

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۶ – نبرد عقاب و مار ایده زیپو کد29637 است. این نقش برجسته که رنگ و لعاب طبیعت دارد برای دوستداران کمپینگ و طبیعت مناسب است. با وزنی بیشتر نسبت به زیپوهای معمولی و بدنه برس خورده که در مقابل خط و خش مقاومت دارد.. این مدل از زیپو یک برادر هم دارد که با کد 29636 شناخته می‌شود.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۷ – سال ۲۰۱۸ را برای زیپو می‌توان سال جیمزباند نامید! امسال زیپو دست‌کم ۴ فندک با نقش مامور 007 تولید کرده است که فندک زیپو کد 29550 یکی از آنهاست که با بدنه آرمورکیس و ضخیم و روکش پولیش خورده کروم عرضه شده است. کد 29550 درخشندگی زیادی دارد و بر روی خود لوگوی 007 را یدک می‌کشد.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۸ – دلیل انتخاب فندک زیپو کد 29551 در لیست ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸ گرافیک به‌جای آن است. رنگ آبی و مشکی روی این فندک بر روی بدنه نقره ایی، بسیار زیبا نشسته است. کد 29551 در میان فندک‌های ارزان قیمت زیپو یک نقطه روشن است. این فندک دارای بدنه برس خورده است و در مقابل خط و خش مقاومت دارد.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۹ –  بدنه مات مشکی و لوگوی دوست داشتنی در رد کشتار گوزنها. فندک زیپو کد 29607 هم جزو مدلهای ساده و چاپی سال است. این فندک یک هدیه مناسب خواهد بود برای علاقه‌مندان به حیوانات و حیات وحش. قسمت زیرین این فندک نیز دارای رنگ برنجی بدنه است و به زیبایی این فندک افزوده است.

ده فندک برتر زیپو ۲۰۱۸

۱۰ – فندک زیپو کد 29523 از سری فندک‌های ۳۶۰ درجه زیپو است که در چهار وجه خود دارای حکاکیست. علاوه بر این در این فندک از بدنه آرمورکیس نیز استفاده شده است که علاوه بر وزن زیادتر، حکاکی های عمیق‌تر را نیز پوشش می‌دهد. این زیپو دارای رنگ مسی است و بر روی خود از نقش موتور و چرخ دنده استفاده کرده است. این فندک یکی از قدرتمندترین زیپو های سال است.

در اینجا می‌توانید دیگر زیپو‌های سال ۲۰۱۸ را ببینید.


بیشتر بدانید

نظرات (2)

مهدی موحد

بسیار ممنون از مطالب زیباتون…مرسی که به مخاطبانتون اهمیت میدین.

احسان یاری پور

با تشکر از دست اندرکاران سایت و عوامل سایت اسموکیش مخصوصا آقای مهدی پور که خدمات مشتری را بصورت کامل اجرا و همیشه پاسخگو بوده اند . این مورد یعنی اهمیت به مشتری را در مارکت های ایران کمتر و یا اصلا مشاهده نمیکنیم ولی اسموکیش سنگ تمام گذاشته است.