اسموکیش، به عنوان معتبرترین فروشگاه شناخته شده در زمینه ی فروش انواع فندک های اصل و برندهای معروف، ابزارهای چندکاره و ابزارهای کمپینگ با برندهایی همچون زیپو، مک لایت، لدرمن و یو اس تی و… امکانات ویژه ای برای فروش محصولات به صورت حضوری یا آنلاین در اختیار خریداران قرار داده است.

 

اسموکیش 15 سال سابقه ی فروش داشته و دارای 4 شعبه ی فعال در کیش و یک دفتر فروش در تهران می باشد و وب سایت اسموکیش با ارائه ی محصولات به صورت آنلاین، امکان خرید اینترنتی کلیه ی محصولات را به آسانترین شکل و روش هایی قابل اطمینان، برای علاقه مندان به خرید محصولات اصل و اورجینال برندهای معروف، فراهم نموده است.

  • برای خرید آنلاین، باید ابتدا حساب کاربری خود را از طریق عضویت در وب سایت اسموکیش ایجاد نمایید.
  • وارد حساب کاربری خود شوید و سپس محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  • سپس، از طریق آیکون سبد خرید که در گوشه ی صفحه پیش رو، نشان داده می شود، وارد صفحه ی تسویه حساب سریع شوید و نسبت به تکمیل، حذف یا اضافه نمودن محصول دیگر و یا وارد کردن کد تخفیف یا کوپن، و مواردی همچون نحوه ی ارسال، آدرس و توضیحات مدنظرتان، اقدام نمایید.
  • شرایط پرداخت وجه مرحله آخر خرید شماست که به دو صورت: پرداخت وجه آنلاین از طریق درگاه های بانکی یا واریز به حساب انجام میشود.
  • بعد از دریافت کد رهگیری و نهایی شدن خرید از سایت خارج شوید و منتظر دریافت مرسوله باشید.

ما پیشنهاد میکنیم که مطالعه قوانین حفظ حریم شخصی کاربران اسموکیش و شرایط و قوانین اسموکیش را قبل از خرید در دستور کار خود قرار دهید.