حفظ حریم شخصی کاربران اسموکیش
  • اسموکیش ضمن ارزشی که برای حریم شخصی کاربران قایل است برای خرید,ثبت نظرات یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را را از کاربران درخواست میکند تابتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارایه دهد.

 

  • برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های اسموکیش قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد وطی فرآیند خرید فاکتور رسمی صادر میشود به همین جهت وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم است.

 

  • همچنین اسموکیش ممکن است برای ارتباط با مشتریان,بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار یا پروموشن ها برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند.در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند می توانند عضویت دریافت خبرنامه اسموکیش را در پروفایل خود لغو کنند.

 

  • اسموکیش ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، اسموکیش می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

  • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید آن را برای شخص دیگری افشا کنند. اسموکیش هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

 

  • اسموکیش برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و با قیمتی مناسب را برای همه کاربران فراهم آورد.