Smokish-Banner-Covid-19

خرید اینترنتی در زمان کرونا شاید امن ترین خریدها باشد. البته مشکلات این کار در نوع خود کم نیست. فروشگاه اسموکیش در جهت حفظ سلامت مشتریان خود، تمام فروشگاه های خود در جزیره کیش را به حالت بسته درآورده است. در حالی که فروشگاه های ما در حال حاضر بسته هستند، فروشگاه آنلاین ما باز است و انبار ما، با اقدامات ایمنی شدید، فعالیت خود را ادامه می دهد تا اطمینان حاصل شود که کلیه کارمندان می توانند در امان بمانند و سفارشات در سلامت کامل به دست مشتریان برسند.

همچنین سلامت مشتریان ما نیز از دغدغه های ماست. به همین منظور اسموکیش بر روی بسته های ارسالی خود یک پک سلامت و ضدعفونی را به رایگان قرار داده است.

 

در زمان کرونا هیچ چیزی به شکل سابق خود نیست. رابطه ها با دوری، دو پاره  شده اند. در این وضعیت ناپایدار، شاید بهترین کار برای تجدید دوستی ها و ابراز محبت، خرید اینترنتی و دادن هدیه به دیگران باشد. اسموکیش میتواند به شما اطمینان دهد که بسته های پستی ارسالی به صورت دستی و در محیط پاکیزه، ضد عفونی و ارسال میشوند.

سوالهای پیش از خرید در زمان کرونا

بله؛ شما همچنان مانند قبل میتوانید سفارشهای خود را ثبت کنید و کالا برای آدرش شما ارسال خواهد شد.

متاسفانه زمان تحویل کالا ها بر اثر کرونا کمی طولانی تر شده است. قبل از کویید-19 بسته های ما حداکثر تا 4 روز کاری به دست مشتریان میرسید. اما به دلیل حجم بالای سفارشها و همچنین تعدیل کارکنان ما در زمان کرونا و رعایت نکات بهداشتی، این زمان تبدیل به 8 روز کاری شده است. هرچند این اتفاق برای همه مشتریان نمی افتد.

سفارش های خارج از شهر تهران بین ۲ الی ۴ روز کاری زمان میبره که با توجه به ترافیک شدید شبکه پست و کاهش پروازها و قطارها ممکن است نسبت به حالت عادی مقداری بیشتر زمان ببرد…پس پیشنهاد ما به شما این است که سفارش خودتون رو چند روز زودتر ثبت کنید

اگر در زمان مقرر شده کالای شما به دستتان نرسید میتوانید از طریق اطلاعات پایین همین صفحه، و از طریق یک پیام در واتس آپ اسموکیش از این مورد ما را آگاه کنید.

بله. به منظور حفظ سلامت شما عزیزان، تمام کالاها در انبار اسموکیش کاملا ضدعفونی خواهد شد و برای ارسال آماده سازی میشوند.

اما اسموکیش بر روی  پاکتهای بسته های ارسالی، زمانی که از انبار ما خارج میشوند و در اختیار پست قرار میگیرند، اختیاری ندارد. شما میتوانید مطمئن باشید کالای شما درون پاکت، ضد عفونی است.

برای ضد عفونی کردن بسته پستی، اسموکیش به همراه تمام سفارشات، یک پک رایگان ضدعفونی، شامل:

یک جفت دستکش یکبارمصرف وینیل، دو عدد پدالکلی جهت ضدعفونی اجناس خریداری شده و یک دستمال مرطوب کننده دست را در بسته های پستی قرار داده است. با پک ضد عفونی، شما میتوانید مجددا بسته ها را خود ضد عفونی نمایید و استفاده کنید.

 

Pack-corona-smokish

متاسفانه تا زمانی که کووید-19 وجود دارد ما همچنان شعب خود را به حالت تعطیل درآورده ایم. اما برای شهروندان در جزیره کیش ارسال رایگان داریم. شما میتوانید سفارشهای خود را از طریق پیام واتس آپ، درمنزل تحویل بگیرید.

بله. اگر در تهران هستید، همچنان میتوانید از طریق سفارش در وبسایت و کلیک کردن ” ارسال پیک موتوی” در صفحه تصویه حساب، خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید. مدت زمان ارسال از 4 ساعت تا یک روز ممکن است طول بکشد.

پیشنهاد ما به شما این است که سفارش خودتون رو یک روز زودتر ثبت کنید.

شما همیشه میتوانید با تیم اسموکیش در تماس باشید. راه های ارتباط با ما متنوع هستند. برای تماس با فروشگاه اسموکیش از راه های زیر اقدام نمایید :

– پیشنهاد ما برای پیگیری سفارشها و سوالات قبل از خرید تماس آنلاین از طریق واتس اپ و تلگرام اسموکیش است:

 

 

 

 

Telegram smokish

 

 

 

 

– همیشه و هر ساعت میتوانید از طریق ارسال ایمیل با تیم اسموکیش در تماس باشید از طریق فرم تماس در همین صفحه. نشانی ایمیل اسموکیش  info@smokish.ir است.