فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

کلیه ی سفارشات ثبت شده در وبسایت اسموکیش، در زمان مقرر برای خریداران ارسال می شود. و تمام سفارشات آنلاین قابل پیگیری می باشند. خریداران محترم فروشگاه اینترنتی اسموکیش، می توانند برای مشاوره و یا پیگیری سفارشات خود، با شماره تلفن های موجود در وب سایت اسموکیش، تماس حاصل نمایند و یا جهت پیگیری سفارشات خود از طریق قسمت پیگیری سفارشات در حساب کاربری خود و یا قسمت تماس با ما در وبسایت اسموکیش اقدام نمایند.

سفارش‌ها در شهر تهران علاوه بر ارسال پستی از طریق پیک موتوری نیز قابل دریافت میباشند. از زمان ثبت سفارش حداکثر تا 4 ساعت بعد مرسوله سفارشی در دستان شما خواهد بود. برای اطلاع بیشتر از شرایط ارسال پستی اینجا را فشار دهید.

ارسال سفارش ها در دیگر شهر های ایران از 2 تا 4 روز کاری زمان میبرند. ما همه تلاش خود را میکنیم که سفارشها و بسته های پستی در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برسد. این زمان بندی به شرطی خواهد بود که کالای مورد نر شما در انبار تهران باشد.