مگ لایت بهترین چراغ قوه دنیا

نوشته شده توسط admin 2018/04/12 20:54:31 0 نظرات


مگ لایت بهترین چراغ قوه دنیاست. این سخن اغراق نیست. برترین برند در زمینه نور و دانش اپتیک در میان خیل کمپانی ها یک برند آمریکاییست. مگ لایت در مدت عمر پر بار خود همواره استانداردهای چراغ قوه ها رو افزایش داده است و همواره یک شرکت مرجع بوده در دانش نور برای استفاده های روزمره.
مگ لایت دارای 2 تاییدیه مهم از موسسه طراحی ژاپن و موزه هنرهای کاربردی در آلمان است. همچنین این برند در دو مجله معتبر Fortune و Money  به عنوان یکی از 100 محصول آمریکایی معتبر تحت نام " بهترين توليدات آمريکا " جای گرفته است. در سال 1996 و همزمان با اوج گیری بی رقیب کمپانی؛ وال استریت ژورنال این برند را با لقب " کادیلاک چراغ قوه ها " معرفی کرد.
جالب این که مگ لایت از شروع فعالیت خود همواره همکاری گسترده ایی با پلیس کالیفرنیا داشته است. چراغهای بلندی که به مانند یک باتوم محکم در دستان پلیسها قرار گرفت بخشی از کاراکتر پلیسها در این ایالت بودند. در سال 2007 پلیس لوس آنجلس استفاده از این چراغها رو برای پلیس ممنوع کرد و پس از آن مدلهای کامپکت کوچک مگ جایگزین مدلهای باتومی شدند.

:مشخصات چراغهای مگ لایت
 اکثریت بدنه های این چراغها از آلومینیوم آنودایز شده ساخته شده اند که عمر آنها را بسیار افزایش داده است.دسترسی به بیشترین لومن و برد نور در چراغهای مگ امکان پذیر گشته است. همچنین در برخی از مدلها امکان تنظیم نقطه کانونی وجود دارد. در ابتدا به کارگیری گسترده مگ ها از لامپ زنون بود که در ادامه و وارد شدن LED  به دنیای نور، محصولات جدید این کمپانی با ال ایی دی عرضه میشوند. البته مدلهای زنون نیز هنوز تولید می شوند.

 

:تاریخچه چراغ قوه مگ لایت
مگ لایت در سال 1955 در یک گاراژ در ایالت کالیفرنیا توسط آنتونی مگلیکا با نام Mag Instrument Inc  شروع به کار کرد در حالی که تنها یک کارمند داشت. 24 سال بعد پس از آزمون و خطای بسیار و کار بر روی ماشین آلات متفاوت، برند مگ لایت ( Maglite ) در سال 1979 تاسیس و معرفی شد. امروزه این نشان تجاری در 11 ساختمان مختلف به مساحت 6.5 هکتار به فعالیت خود ادامه می دهد.
مگلیکا در دهه 30 میلادی و در نیویورک زاده شد از مادری کروات. پس از مهاجرت به کرواسی و پایان جنگ جهانی دوم، بیکاری و رکود در اروپا، ساک خود را بست و دوباره به آمریکا برگشت. از همان ابتدا با وجود ندانستن زبان انگلیسی با پشتکار فراوان سعی در ساختن و سازندگی داشت. او امروز به عنوان یکی از افتخارات کارآفرینی در ایالت کالیفرنیا شناخته می شود. تا همین امروز او بر شیوه تولید و استاندارد مدلهای تولیدی نظارت مستقیم دارد. وسواس او در تولیداتش مگ لایت را به بهترین برند چراغ قوه دنیا تبدیل کرده است. امروزه مگ لایت در بخشهای بزرگی از دنیای ما به فروش می رسد. مگ تا امروز در باره وسوسه سودآور تولید محصولات خود در کشورهایی با کارگرا ارزان مقاومت کرده است و تمامی محصولات این کمپانی در آمریکا و با کارگران آمریکایی تولید می شوند.

-------------------------------------

بیشتر بدانید

ارسال یک نظر

فندک زیپو کد 28412 به مناسبت تولید 500 میلیون فندک زیپو در طول فعالیت این کمپانی تولید شد. کد 28412 ..
1,680,000 تومان

فندک زیپو لیمیتد ادیشن ( تولید محدود ) کد 2003255 که به مناسبت 80 سالگی برند زیپو تولید شد..
2,480,000 تومان

فندک زیپو لیمیتد ادیشن ( تولید محدود| Limited Edition Zippo) کد 2003809 و نقش برجسته ببر دندان ..
3,228,000 تومان

فندک زیپو کد 29450 با رنگ سفید، جنس برنجی که در ته فندک هم قابل مشاهده است و نقش چاپی. دیزاین این فن..
288,000 تومان

فندک زیپو تاج محل  کد 29245  با بدنه طلاییرنگ و نقش چاپی و درخشان تاج محل. زیپو تاج م..
358,000 تومان

بنزین اصلی مخصوص فندک ها و هندوارمرهای زیپو| Zippo Premium Lighter  & Handwarmer Fluid..
28,000 تومان

سنگ فندک های زیپو در بسته بندی ایده ال برای نگهداری، حاوی ۶ عدد سنگ طلایی قابل استفاده برای زیپو و ز..
15,000 تومان

کیس سیگار Team Pistol مدل High Polish Chrome 320 یک جاسیگاری نقره ایی خوش دست است که با وجود ساده بو..
168,000 تومان

Zippo 12 Hour High Polish Chrome Handwarmer 40323گرمکن دست زیپو(هند وارمر زیپو) این وسیله م..
348,000 تومان

کیف کمری چرم با گیره فلزی زیپو مدل ZIPPO Genuine Leather Brown Lighter Clip Pouch . این مح..
198,000 تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.


کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.