چرا اسموکیش ارزان است؟

در میان مشتریانی که برای اولین بارقصد خرید  از  اسموکیش را دارند، یکی از سوالهای همیشگی، دلیل ارزان بودن محصولات ما، به خصوص فندکهای زیپو است! فندک های زیپوی قلابی در بازار تنها با اختلاف کمی نسبت به محصولات اسموکیش عرضه می شوند. در سوی دیگر این بازار فروشندگان با قیمتهای نجومی فندکهای زیپو را به دست مشتری می رسانند. این درست است که زیپو کالایی لوکس است اما این نکته را نیز باید مد نظر داشت که زیپو ها در تمام دنیا محصولاتی ارزان و کاملا در دسترس هستند! و هر کسی به راحتی می تواند صاحب یکی از آنها باشد. هر فروشگاهی دلایلی برای قیمت گذاری محصولات خود دارد. اسموکیش هم دلایل خود را برای فروش ارزان زیپو دارد:

1- دست اولیم!

اسموکیش واردات محصولات خود را از مبدا و به عنوان خریدار دست اول تهیه می کند. تمامی محصولات اسموکیش مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد می شوندو بیش از 15 سال است که نه تنها به عنوان یک فروشگاه جزءبلکه به عنوان یک عمده فروش در بازار زیپو و ابزار چند کاره شناخته می شود. تفاوت قیمت های ما با کمپانی اصلی تنها درصدی کم است و این از یک مقایسه ساده با سایت مبدا قابل پیگیری است. نکته جالب توجه اینکه علی رغم قیمت های بسیار پایین ما، تا به امروز اسموکیش هیچ شکایتی( مطلقا ) مبنی بر اصل نبودن اجناس خود دریافت نکرده است!

2- عاشق مشتری هامون هستیم!

وقتی که بیش از 15 سال با اشیاء لوکس سر و کار دارید، نمیتوانید به کم راضی شوید.  مجموعه اسموکیش  در تمام مدت فعالیت خود با بردباری و عشق خدمات خود را گسترش داده است. در طول این مدت همواره جلب اعتماد مشتریان ما از هر چیز دیگری برای اسموکیش مهمتر بوده است. این یک معامله دو طرفه بین ما و مشتریانمان است. اسموکیش ارزان فروش است زیرا هیچگاه نخواسته به این رابطه دو سویه خدشه وارد شود و قیمت محصولات خود را همیشه با فاصله اندکی از کمپانی مبدا به هموطنان عرضه داشته است. پس اجناس غیر اصل و همچنین قیمتهای نجومی در فروشگاه های ما جایی ندارند.در مقابل ما جواب این اعتماد را گرفته ایم. امروز اسموکیش دارای دو شعبه فعال در جزیره کیش است و همچنین یک دفتر پخش در تهران و این تنها به کمک همراهی مشتریانمان مقدور بوده است و ما قدر این همراهی را می دانیم.

3- ما کارمون رو دوست داریم!

به همین سادگی! ما کارمون رو دوست داریم. وقتی که اجناس خارجی با قیمتهای نا معقول، حاصل دست به دست شدن کالاها، بازار ایران را تحت الشعاع قرار می دهند و اجناس خارجی همواره به عنوان یک چیز دست نیافتنی خودنمایی می کنند، این مسئله زمینه ورود اجناس بد کیفیت را فراهم می کند. خانواده اسموکیش از اجناس بی کیفیت  و بدل همیشه دوری کرده است. ما به کار خود و محصولاتمان عشق می ورزیم پس مشتریانمان را نیز به خرید اجناس اصلی ترغیب می کنیم. اجناسی که با قیمتی بسیار پایین تر از بازار ایران عرضه می شوند. کافیست با صرف 5 دقیقه زمان در اینترنت از چند و چون قیمت های ایران باخبر شوید.  این یک شعار نیست! ما کارمون رو دوست داریم!