فروشگاه اینترنتی اسموکیش موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره در حال حاضر بالاترین درجه قابل اعطا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایران است.

نماد اعتماد الکترونیکی نمادیست  که برای اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. که مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد .اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد .

تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید . در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه‌ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاههای اینترنتی می‌باشد.

اخذ نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره تنها با شرط در اختیار داشتن گواهینامه SSL معتبر قابل دریافت است که چندی پیش این گواهینامه امنیتی بر روی فروشگاه اینترنتی اسموکیش نصب شده است. گواهینامه SSL وظیفه تامین امنیت اطلاعات مبادله شده میان کاربران و وب سایت را بر عهده دارد و مانع از امکان سرقت اطلاعات می گردد.

امیدواریم این نماد باعث توفیق روز افزون این مجموعه شود تا در سایه مشتریان محترم و ارائه توصیه، انتقاد، پیشنهادهای شما دوستان و مشتریان و همکاران محترم بتوانیم خدمات بهتری را به شما ارائه نمائیم .