اسموکیش روش های ارسال سفارشات متنوعی برای رفاه حال شما در نظر گرفته. اگر در تهران هستید و قصد خرید یک فندک زیپو ، ابزار لدرمن و یا لوازم جانبی را دارید باید بدانید که خرید شما تا ساعاتی بعد از سفارش درب منزل شما خواهد بود. ما برای دسترسی سریع مشتریان خود به کالاهای موجود در انبار تهران ، گزینه پیک موتوری را به سفارش های خود افزوده ایم. هزینه این سرویس به صورت پسکرایه است و سفیر با توجه به مسافت طی شده و طبق تعرفه هزینه پیک را در محل از شما دریافت میکند. پس از سفارش، ما همه سعی خود را به کار میبندیم که کمتر از 4 ساعت کالای شما را در دستانتان بگذاریم. زمان توزیع سفارشات را ما بین ساعت 14 تا 18 قرار داده ایم. اگر در روزهای کاری پیش از ساعت 12 ظهر  برای خرید کالای مورد نظرتان اقدام کنید می توانید مطمئن باشید که در همان روز سفارش شما به دستتان خواهد رسید. همچنین استفاده از این سرویس در روزهای تعطیل رسمی و جمعه امکان پذیر نیست.

اسموکیش امیدوار است که به زودی در شهر های دیگر هم، مشتریان خود را از این سرویس بهره مند سازد.


روش ها و هزینه ها ارسال سفارشات اسموکیش به شرح زیر است:

  • تهران با پیک موتوری : 4 تا 6 ساعت کاری (پسکرایه و پرداخت در محل)
  • تهران با پست تیپاکس : 2 تا 4 روز‌‌ کاری (60.000 تومان)
  • شهرهای غیر از تهران با تیپاکس : 2 تا 4 روز‌‌ کاری (60.000 تومان)

! زمان تحویل های فوق درصورتی است که کالای خریداری شده در انبار تهران موجود باشد ، در صورتی که کالای خریداری شده در انبار تهران موجود نباشد تامین آن از موجودی شعب کیش انجام خواهد شد که این امر مدت زمان 5 الی 10 روز را به زمان تحویل اضافه میکند.

! در صورتی که برای دریافت کالای خود عجله دارید پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش از موجودی کالای مدنظرتون در انبار از طریق تماس با پشتیبانی اسموکیش مطلع شوید.

! مبلغ نهایی سفارش فقط به دو صورت آنلاین از طریق درگاههای بانکی و کارت به کارت قابل پرداخت میباشد.