خدمات پس از فروش و شرایط گارانتی کالا

شرکت اسموکیش کالاها و خدمات خود را با بهترین کیفیت ممکن و خدمات پس از فروش قابل ارائه به کاربران تقدیم میکند.

در این راستا برای اطلاع از خدمات پس از فروش و همچنین شرایط قابل قبول برای استفاده از آنها موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید:

لازم به ذکر میباشد که خدمات پس از فروش و شرایط استفاده از گارانتی کالاها ، در هر دسته از محصولات متفاوت بوده و اسموکیش با در نظر قرار دادن شرایط و قوانین حاکم در کشور نسبت به ارائه آن اقدام مینماید.

۱-زیپو

فندک های بنزینی و گازی زیپو، چه در ابعاد باریک و چه در ابعاد استاندارد، شامل گارانتی بدون محدودیت زمان میباشند.

گارانتی فندک های زیپو در صورت کار نکردن و روشن نشدن فندک با وجود سوخت، سنگ فندک، فیتیله و سایر ملزومات اصلی و اورجینال، در جریان قرار میگیرد.

استفاده از گارانتی پس از تایید تیم فنی اسموکیش و ارائه فاکتور خرید، امکان پذیر میباشد و در صورت عدم تایید تیم فنی و عدم ارائه فاکتور خرید، اسموکیش هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

گارانتی زیپو تنها بابت عدم عملکرد فندک ها در شرایط معمول میباشد و اسموکیش نسبت به مواردی از قبیل تغییر رنگ، فرو رفتگی، جدا شدن قطعات، تمام شدن یا کار نکردن قطعات و لوازم مصرفی و مواردی از این قبیل، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بدیهی است پس از تشخیص تیم فنی اسموکیش مبنی بر خارج بودن کالا از شرایط گارانتی و قابل بر طرف نمودن ایراد یا ایرادات فندک،( در صورت تمایل به بر طرف نمودن انها) هزینه  تعمیرو یا تعویض قطعات بر عهده خریدار میباشد.

فندک هایی که در غالب هدیه یا پروموشن ها و تخفیفات ویژه ارائه میشوند، همچنین سایر محصولات زیپو از قبیل ساعت، چاقو، آویز ها و تابلو ها، زیر سیگاری، لوازم جانبی و مصرفی، از خدمات پس از فروش بهره مند نیستند.

۲-لدرمن

تمام ابزارها و چاقوهای لدرمن از گارانتی ۲۵ ساله شرکت لدرمن بهره میبرند.گارانتی لدرمن تنها با ارائه فاکتور خرید توسط کاربر امکان پذیر میباشد و در صورت عدم ارائه فاکتور خرید اسموکیش هیچ مسئولیتی نسبت به کالا نخواهد داشت.

و همچنین در مواردی که تیم فنی اسموکیش، عدم استفاده صحیح و عدم نگهداری صحیح را تشخیص و تایید کند، محصول یا محصولات مورد نظر از خدمات رایگان و گارانتی بهره مند نمیباشند.

در شرایطی که محصول یا محصولات اسیب دیده واجد شرلیط گارانتی نباشند و با درخواست کاربر نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه/ قطعات اقدام شود، پرداخت هزینه های مربوطه به عهده کاربر میباشد و اسموکیش هیچگونه تعهدی نسبت به هزینه های تعمیر و تعویض ندارد.

۳-مگ لایت

چراغ قوه های مگ لایت همگی از گارانتی ۱۰ ساله این شرکت بهره مند میباشند.

چراغ قوه های مگ لایت در ابعاد و در مدل های متفاوت،دارای گارانتی هستند و قطعات مصرفی از قبیل لامپ و باطری ها شامل گارانتی نمیباشند و اینگونه قطعات در صورت نیاز قابل تهیه و خریداری از اسموکیش میباشند.

تنها در صورت ارائه ی فاکتور خرید،استفاده از گارانتی امکان پذیر میباشد. 

چراغ قوه هایی که در شرایط مطلوب نگهداری نشده باشند وآسیب هایی از قبیل ضربه خوردگی، تغییر رنگ، شکستگی، افتادن در آب و امثال آن، دیده باشند و توسط تیم فنی اسموکیش مورد تائید قرار نگیرند، شامل خدمات رایگان و گارانتی نیستند.

مطالب خواندنی
لوازم جانبی برند زیپو - اکسسوری زیپو

لوازم جانبی برند زیپو - اکسسوری زیپو

admin 2018/09/24 19:13:11 1
لوازم جانبی برند زیپو هم مانند دیگر برندهای مشهور از تنوع خوبی برخوردار است. اکسسوری های برند زیپو معمولا در رابطه با محصول اصلی زیپو یعنی فندکهای بنز...
ادامه مطلب
10 حقیقت شگفت انگیز درباره فندک های زیپو

10 حقیقت شگفت انگیز درباره فندک های زیپو

admin 2018/08/12 03:42:51 1
 10 حقیقت شگفت انگیز درباره فندک های زیپو که تا به حال نشنیده اید یا به شکلی دیگر و به دور از واقعیت به شما گفته شده است. در این مقاله با ما همراه باش...
ادامه مطلب
مقایسه ابزار لدرمن OHT و گربر Center Drive

مقایسه ابزار لدرمن OHT و گربر Center Drive

admin 2018/05/15 12:19:57 0
 در پاییز سال 2016، کمپانی گِربِرکه یک برند 80 ساله و باسابقه آمریکایی است در تولید ابزار؛ از یک محصول جدید پرده برداری کرد. محصولی که با یک توفان رسا...
ادامه مطلب
انواع مدلهای فندکهای زیپو

انواع مدلهای فندکهای زیپو

admin 2018/05/10 05:16:16 2
   دیگر کمتر کسی است که نداند فندک های زیپو در برابر باد مقاومت دارند و خاموش نمی شوند. دوستداران زیپو علاوه بر این می دانند که جرج ج بلیدزل استارت زی...
ادامه مطلب
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.


کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.